Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 15:40   #2292
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Jak spisuje się krem tonujący Ziai? Kryje w ogóle?



Co to za rzepowy kosmetyk z Joanny? Odżywka do wcierania? Jak się spisuje?



Co możesz powiedzieć o koncentracie redukującym naczynka Farmony i o żelu z aloesem?
to szampon spisuje sie ok. wlosy sa mile w dotyku puszyste..wydaje sie jakby bylo ich wiecej dla moich wlosow ok

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
farmona podrzymuje efekt który uzyskałam iwostinem, mialam czerwoy nos, a teraz ogóle ie reaguje na zmiany temperatury, nie wiem jak by było z sama frmona, ale na razie nosek sie nie czerwieni.

zel z loesu fajnie nawilża i ma prosty skład to mnie skusiło do kupna

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Wantxtime jak tam glyco-a?
glyco-a kupilam jak zakonczy sie najwieksze slonce.. mysle ze za pol miesiace miesiac zaczne stosowac. musze jeszcze kupic jakis dobry filtr do skory z problemami tradzikowymi i przetluszczajacej sie. po po kazdym filtrze pryszcze mi wyskakuje potrzebuje czegos odpowiedniego co nie zapcha. jak bede uzywac zdam relacje

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Dziękuję. Właśnie się zastanawiam nad tymi szamponami/odżywkami Ziaji, bo w miejscowej drogerii wypatrzyłam takie zestawy szampon + odżywka za 6,30. Tylko nie wiem który wybrać

Dziękuję Co do olei, to oczywiście - ja miałam kiedyś Vatikę i chętnie podglądam co jeszcze dziewczyny stosują. Zadowolona jesteś z tego oleju z czarnuszki? Gdzie go dostałaś?
ja mam troche zniszczone wlosy daltego wzielam to z ceramidami warto sprobowac

Cytat:
Napisane przez Bunifikatorek Pokaż wiadomość
wantxme: Odżywka z Marion jest godna polecenia, nie obciążą włosów, nie sprawia, że szybciej się przetłuszczają, ma ładny zapach, daje połysku włosom, ułatwia rozczesywanie, ale póki co właściwości regenerujących nie zauważyłam.

O niebieskiej linii z Joanny już pisałam więc skopiuje z całej tej serii najlepsza jest zdecydowanie odżywka do włosów bez spłukiwania. Szampon też jest dobry jednak szybko się kończy i plącze włosy. Natomiast maseczka z tej serii ogólnie rzecz biorąc bardziej sprawdza się jako zwykła odżywka, nie zauważyłam rewelacyjnych efektów, nie poprawiła kondycji moich zniszczonych włosów.

Maska sleek line jest jedną z moich ulubionych: zapach jest boski, starcza na długo, jest tania, ułatwia rozczesywanie, a co najważniejsze naprawdę regeneruje moje zniszczone włosy. Polecam
dziekuje

wiesz gdzie kupie ta odrzywke Marion? i maske sleek line? allegro zapewne?

a ta odrzywka bez splukiwania co robi?
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując