Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AMILIE Mineral Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-17, 09:32   #866
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
W weekend Amilie miało przerwę techniczną i nie można było wejść na ich stronę. Chciałam kupić sobie bigi podkładu, pudru i korektora plus róż Kiss Kiss w gratisie. Na FB odpisali mi, że pracują nad nowym wyglądem strony i uruchomili starą wersję wczoraj wieczorem, więc mogłam złożyć zamówienie Mam nadzieję, że wszystko będzie się zgadzało, ponieważ dostałam chwilę potem mejla od nich, że informatycy niechcący skasowali moje zamówienie i proszą abym złożyła je ponownie.

Przy okazji dowiedziałam się, że Amilie zmieniają formułę podkładów kryjących na bardziej kremową. A właśnie kremowość w Annabelle mi nieco przeszkadzała. Dobrze, że minerały są wydajne (próbki 0,3 g starczają mi na 4-5 użyć) i to co zamówiłam na jakiś czas mi wystarczy
Próbki nowych podkładów mają być dostępne na wiosnę. Wersje kolorystyczne mają być takie same jak do tej pory. Będą dwie nowe formuły w nieco okrojonej kolorystyce oraz ta kryjąca, bardziej kremowa.
W sumie jestem ciekawa tych amilkowych nowości, poczekam na próbki
Ale smut. Chyba sobie porządnie potestuję te moje dwa bigi które dopiero otworzyłam i jeśli okażą się fajniejsze niż LL to poczynię jakiś zapas, bo kremowość i mnie wnerwia w sumie, zwłaszcza latem bo podkład wydaje mi się przez to jakiś cięższy.

Chociaż w sumie to wiecie... z tego co czytam Amilie nie wprowadziło do sprzedaży jeszcze pędzli obiecanych chyba pół roku temu (), więc może i zapowiadanej zmiany formuły się nie doczekamy za prędko.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując