Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-20, 10:34   #230
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość



mam nadzieję, że coś ciekawego się pojawi

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------





Kurczę pisałam i mi wszystko zniknęło


To pewnie przez promocję w Rossmanie serum ma tyle testujących


Ja od żeli pod prysznic wiele nie wymagam, dobrze żeby był wydajny, miał w miarę przyjemny zapach i ogólnie musi być przyjemny w używaniu
Odkąd używam żeli z łagodnymi środkami to nie muszę nawilżać skóry codziennie. Wystarczy mi 2 razy w tygodniu. Mimo, że nie mam suchej skóry ciała, to żelach drogeryjnych była wysuszona i swędząca. I wtedy musiałam smarować się balsamami po każdym myciu. I biznes się nakręca, bo balsamów miałam mnóstwo w łazience
Korah pisałaś o tym, że sól morska ma wysoki wskaźnik komodogenności- dla mnie sól była wybawieniem w czasie gdy miałam najwięcej zmian egzemowych. Kąpiele w soli łagodziły swędzenie i dużo szybciej skóra się goiła. Poza tym sól usuwa toksyny z organizmu, więc korzyści miałam więcej.


Jeszcze taki przypadek odnośnie skóry- mój mąż ma skórę, która starzeje się dużo szybciej niż normalnie (jest to chyba właściwość dziedziczna). Wygląda jakby miał jakieś 10 lat więcej, tzn. widoczne zmarszczki na twarzy a na ciele liczne pieprzyki i przebarwienia. I ciągle pojawiają się nowe. Skóra w ogóle jest cienka i sucha. Też przerzucił się na dzieciowe płyny do mycia, ale to niewielka pomoc. Skórę na twarzy ma odwodnioną, ale używa jakiegoś swojego kremu, chyba biotherm, który moim zdaniem nic mu nie pomaga a jak posuwam mu swoje kosmetyki, to mówi, że są tłuste i się nie wchłaniają (tak jakbym ja używała tłustych kosmetyków!). O filtrach przeciwsłonecznych to już w ogóle nie chce słyszeć. A najbardziej lubi i uważa, że to dobrze robi na skórę- kąpiele w morzu

przy takiej skórze mąż niech wypróbuje krem Ectoskin P7

mnie sól na maksa podrażnia, kiedyś same stopy moczyłam to przez tydzień aż do kolan egzemę miałam

Cytat:
Napisane przez justek_p Pokaż wiadomość
A propos filtrów to w zeszłym sezonie wakacyjnym używałam ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...a-ochrona.html
Bardzo fajny krem, lekki, nietłusty, nie bieli i nie zapycha. Niestety chyba go wycofali, ale jak jak uda wam się go jeszcze gdzieś w małej drogerii lub przez internet dorwać, to bardzo polecam. Ja na szczęście mam jeszcze jedną tubkę, nie wiem co potem zrobię

Co do mydeł, to w Rossmanie i nie tylko można dostać szare mydło w płynie bez SLS firmy Barwa. 500ml kosztuje około 8 zł. Za tę cenę można się poświęcić i balsamować po kąpieli (chociaż ja tego nie znoszę i dalej się myję zwykłymi żelami ). Jak ktoś ma problemy skórne na ciele, to na pewno warto spróbować.
Miałam 2 lata temu ten krem, dla mnie koszmar, tłuścioch i zapychał już po jednym użyciu miałam krostki po kilku godzinach i to nie uczuleniowe tylko takie zaskórniki zamknięte, masakra i makijaż fatalnie na nim wyglądał ale tak mam z zachwalanymi produktami, mydło Dudu Osun też wrażenia na mnie nie zrobiło, wolę borowinowe mydełko za piątaka z Auchana

Nigdy więcej nic z Bielendy do opalania nie kupię, bo miałam też ten krem z kolorantem, katastrofa jak dla mnie.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując