Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-04, 11:59   #315
belladonna78
Raczkowanie
 
Avatar belladonna78
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 404
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
chyba niezbyt intensywnie podczytywalas, bo w tym watku padalo juz (na pewno spod klawiatury TmargoT), ze niewyobrazalne jest przezycie (bez emli) robienia bikini mala koncowka. ja mialam robione i mala, i duza, i generalnie wydaje mi sie, ze efekty lepsze mialam po malej.
jedna i druga mialam robione bez znieczulenia i bolalo rownie piekielnie mocno^^.
intensywne podczytywanie to nie znaczy przeczytanie i zapamiętanie każdego słowa na 167 stronach poprzedniej części wątku...
ja miałam robione już bikini dość głęboko (pachwiny całe i ta część na pośladkach, nie ruszane wcale był ten cały rowek plus ze 3cm naokoło, i bolało naprawdę mocno jedynie na ścięgnach pośrodku pachwin (tak po 2 strzały z każdej strony). Pytam, bo pani która robiła zabieg powiedziała że bikini głębokie robi się małą. Ale tak jak rzeczywiście na samym środku (że tak powiem pod paseczkiem bikini) trudno by zassać dużą końcówką, tak wg mnie cała reszta między pośladkami to jak najbardziej. Na małą bym się chyba nie zdecydowała z emlą czy bez, ale duża boli mnie na tyle "słabo" że z małą pomocą znieczulenia dam radę. A małą to max parę strzałów bym mogła znieść.
Siarka40, a w innych miejscach poza bikini odczucie bólu było podobne u ciebie niezależnie od końcówki?
__________________
NAJSŁODSZY SYNEK ŚWIATA


BARTŁOMIEJ URODZIŁ SIĘ 14.01.10 O 12.12
belladonna78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując