Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Frezarka - ceny, opinie, frezy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-23, 12:44   #1671
CAR0LKA
Rozeznanie
 
Avatar CAR0LKA
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 786
Dot.: Frezarka - ceny, opinie, frezy

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Carolka co do frezu do skórek, przejrzyj wątek o alie tam dziewczyny wstawiały linki. Ja kupiłam kuleczkę z czerwonym paskiem, ściera skórki na pyłek ale linku nie wstawię bo kupowałam u sprzedawcy który sprzedaje frezy Wilsona a w chwili obecnej dużo frezów u niego na aukcji poznikało, także nie będę wstawiać nie działających linków

Dziewczyny mam prośbę, jak spotkacie sie z frezami dla leworęcznych to proszę o link. Ja znalazłam jeden u Wilsona ale o ostrej gradacji, najlepiej gdyby był czerwono-złoty. Mój ściąga tylko na obrotach w jedna stronę, o ile jedna rękę ściągnę bez problemu to druga dłoń muszę ustawiać w pozycji "od siebie", co jest dla mnie niewygodne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzieki, ale to rozumiem, ze do skorek uzywasz tylko jednego frezu? Ktos tu wrzucal filmik z fb gdzie do pieknego obrobienia skorek byly uzyte trzy frezy. Wygladalo to super ale sie przez to zamotalam. Mam w koszyku kulkę z recenzji z fb ale juz nie jestem pewna czy to wystarczy? (teraz odmaczam skorki w sh, odsuwam metalowym radelkiem, jak trzeba to cos docinam - tu zalezy kiedy ostatnio sie zajmowalam skorkami, a na koniec czyszcze paznokiec tym rozowym radelkiem z alie).
__________________
bloguję https://nailpolishaddiction.wordpress.com/
CAR0LKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując