Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki typ zabiegów wybrać na blizny (dziurki) potrądzikowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-21, 18:48   #5
chuda89
Raczkowanie
 
Avatar chuda89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 156
Dot.: Jaki typ zabiegów wybrać na blizny (dziurki) potrądzikowe

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
na "dziurki" -> Fraxel
mikrodermabrazja na pewno nie usunie takich blizn.
Chodzi Ci o laser flaxel ?

Na stronie http://www.fraxellaser.pl
jest podana cena zabiegu z uwzględnieniem obszaru działania (skronie) i wynosi 800 - 1000zł i to z uwzględnieniem niższego (obecnego) kursu dolara zdecydowanie mnie nie stać.

Zrobiłam zdjęcie skroni, głębokość dziurek nie jest jakaś wielka, jednak taki stan utrzymuje się już dość długo. (ponad pół roku)



Mama mówi żebym wogóle sie nie przejmowała tym. Twierdzi że "samo zniknie" z czasem, że jestem młoda (19lat) i skóra się regeneruje, pod podkładem praktycznie nie widać tej "skazy" jednak nie lubię używać tego rodzaju kosmetyków.

Na rynku jest wiele "domowych" peelingów enzymatycznych począwszy od peelingu enzymatycznego z ziaji (seria nuno) skończywszy na bielendzie "domowa mikrodermabrazja" oraz ampułkach różnych kwasów sprzedawanych luzem na allegro. Nigdy nie wchodziłam w tematy mikrodermabrazyjne czy takie typu sklepowe "preparaty" mogą przynieść zadowalające rezultaty? Czytałam że i owszem wygładzają cerę takie sklepowe peeling jednak są za słabe by usunąć potrądzikowe blizny.

Edytowane przez chuda89
Czas edycji: 2008-11-21 o 19:07
chuda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując