Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Róże, rozświetlacze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-26, 22:29   #2946
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
czesc Dziewczyny jestem maniaczka koloru rozowego w kasetkach i puzderkach nie wyobrazam sobie nie uzywac rozu. to kosmetyk, ktory biore nawet w najdalsze wojaze, make up bez zaznaczonych policzkow jest niepelny moge zrezygnowac z podkladu ale z rozu nigdy.

zaczynalam od Burzuja i kultowego koloru Rose de Jaspe. potem pszyszla mania Clinique'owa - maczki, szachowncie, roze. wierna pozostalam tylko szachownicom i rozom maczki odejszly, z bolem serca no ale w koncu moja lazienka to nie muzeum - eksponatow mi nie trzeba wrocilam tez do starego, dobrego Aglow ktorego pzobylam sie jakis czas temu ale w koncu uznalam, ze jest sliczny

obmacalam i przetestowalam wszystkie diorowe shimmery - nie moja bajka. doskonale za to czuje sie w paskowancach i podwojnym rozu w oblednym kolorze English Rose

dlugo chodzilam obojetnie kolo Benefitow, jednak ilez mozna? B. to najwspanialsze roze pod sloncem. przebijaja chyba ukochane szachowniczki

w zalacznikach moja kulekcja rozowosci. brak na fotach jedynie oblednego PI [temu, kto stowrzyl to cudo moglabym dac nagrode siakas ]

rozowa wish-lista jest. moze nie jakas bardzo dluga [raptem kilka pozycji] ale konkretna. no i do zrealizowania w najblizszym czasie
ziz, cieszę się, że Aglow ci służy źle się czułam z tym, że u mnie się marnuje
A kolekcja oczywiście piękna, strasznie żałuję że na mnie Spicy Desert wychodził pomarańczowy, bo w opakowaniu jest śliczny
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując