Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kwasy a trądzik.Blizny.Pielęgnacj a po zabiegach.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-25, 12:05   #1
nulka*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
GG do nulka*

Kwasy a trądzik.Blizny.Pielęgnacj a po zabiegach.


Witam
Poddałam się trzeciemu zabiegowi kwasami Sweet Skin System. (w serii jest 6 ) Stosuje teraz w domu specjalny żel i krem tej firmy. Już widze niewielką poprawe , pozamykały sie pory, ale nadal mam tradzik. Wydaje mi się ze kwas wyciaga te wulkany jeszcze bardziej. Na lini pod policzkami a nad żuchwą czuć pod palcami jak sie budują (są wielkości ziarnka grochu, wypełnione ropą ble ble) i najgorsze jest to ze nie chcą sie zebrać a skora w tym miejscu jest przebarwiona, fioletowa.Jest pare takich ktore są juz od 2 tygodni(mialam w trakcie 2 zabiegi i kwas wcale na nie nie wpływa, ani sie nie zbierają ani nie wchłaniają !!!!)Ponieważ jest mnostwo przeciwskazac w trakcie stosowania zabiegu nie wiem czy moge to czyms smarować np. tormentiolem. Blizny ktore mam tez sie nie spłycają.Wiec na jakie jest podstawowe działanie kwasów? Moje pytania dotyczą tego jakich mam kosmetykow uzywac po zakonczeniu zabiegow.Słyszałam o effeclar k czy to bedzie odpowiedni krem dla mnie? czy na blizny moge stosowac miejscowo krem z macicy perłowej?
nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując