Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mieć długie włosy???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-09, 20:06   #45
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez _saia Pokaż wiadomość
agaciorek:
na jasnych włosach na szczęście tak nie widać ;p
ja zabiegany człowiek, nie mam czasu do fryzjera a jak już go odwiedzę to wychodzę z łzami w oczach tak więc na razie unikam
jakbym miała ciemne włosy to już obowiązkowo co i rusz podcinanie końcówek
Jak juz to AGACIOK nie agaciorek heh niby ja mam nawet jasne wlosy no i to troche widac, to juz nawet nie chodzi o to ze widac, po prostu wlosy w tym miejscu sa lekko przesuszone a przez to nieprzyjemne w dotyku. Ja fryzjerow tez staram sie unikac po tych wszystkich wpadkach ale jak juz powinnam isc to ide

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez _saia Pokaż wiadomość
weegirl:
chwalić?
czy przypadkiem ten wątek nie jest założony po to by wymieniać się radami? nie zauważyłam czytając tutaj tego sposobu więc postanowiłam napisać.
może i masz rację, że włosy szybciej nie rosną ale zdawało mi się odczuć jakąś różnicę ale może to tylko omylne wrażenie.
a i jeszcze jedno. mówisz, że mój post nie był śmieszny i nie z klasą a mojej poprzedniczki był?
nie wiem czemu na mnie naskakujesz... jeżeli na każdego nowego robicie taki wjazd to administratorzy mogą być z Was dumni, że ludzi do forum zniechęcacie.
medal się należy

agaciorek:
na jasnych włosach na szczęście tak nie widać ;p
ja zabiegany człowiek, nie mam czasu do fryzjera a jak już go odwiedzę to wychodzę z łzami w oczach tak więc na razie unikam
jakbym miała ciemne włosy to już obowiązkowo co i rusz podcinanie końcówek
Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Nie naskakuję, stwierdzam, że Twoja odzywka była nie na miejscu. Szugar, w sobie właściwy sposób, zwróciła uwagę na, jej zdaniem, niemądrą poradę, która może przynieść więcej szkody niż pożytku. Jedyna część mojej wypowiedzi, którą możesz uznać za nieprzyjemną to ta, w której stwierdzam, że post Twój skierowany do Szugar nie był na miejscu. Nadal uważam, iż wielką nieodpowiedzialnością jest proponowanie innym, by płukali głowę zimną wodą. Oczywiście, każdy ma swój rozum i to, czy skorzysta z Twojej rady czy nie, to już inna sprawa, niemniej jednak grozą powiało. Tym bardziej, że jak się ktoś zastanowi, to jakim cudem płukanie głowy zimną wodą miałoby wpływać na porost włosów?

Na koniec radzę zrobić kilka głębokich wdechów i zastanowić się, co Szugar wyśmiała: głupią radę czy Ciebie jako użytkowniczkę forum?
Dziewczyny prosze... nie kloccie sie weegirl ma racje poniewaz taka juz strasznie zimna woda plukac wlosy rzeczywiscie moze byc niezbyt madrze, a co do saia... hm tez ma troche racji bo jak pierwszy raz przeczytalam komentarz tamtej uzytkowniczki wydal mi sie niezbyt mily no ale saia-nie trzeba bylo reagowac tak ostro
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując