Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 09:48   #2244
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mówiłam że żebrak wygra!!!
Mnie sie wydaje że Polina narobiła wokół siebie tym płaczem szumu i dlatego ludzie ją pamiętali i na nią glosowali. Tak samo było z jolą rutowicz w BB... ech... Polacy! Litości!
Ja nigdy nie wysyłam smsów na takie głupoty.
no ona ciągle płacze... jakaś dziwna żyri decydowało samo dopiero w finale bedą ludzie decydować... ale pewnie na nią zagłosują... ja tez nie wysyłam na to smsów bo kasy szkoda

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Ja mysle, ze waga czy wymiary to jest wsyztsko indywidualne. Waga musi byc taka, zeby sie dobrze czuc. Miec energię i siłe na wsyztsko. Są rózne organizmy.
Ja tam sie pogodziłam, ze nie mam biustu, szerokie biodra, ale za to wąska talia. Nogi mam do kitu-nie lubie ich, wiec nie nosze spódnic. Poza tym mezowi sie podobam i jestem zdrowa. Czego chciec wiecej? Moje wymiary? 82(mówiłam ze jestem płaska :d)-59-92.
ja to mam 80... w cyckach.... w pasie 64 a w biodrach 86 a warze 56kg... wiec wcale taka plaska nie jesteś!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora