Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-13, 19:03   #3678
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Madziu a czym teraz będziesz farbować?
  1. kochana własnie dzis kupiłam syoss 9-5 bede nakładała na odrost i potem na chwilke 5,10 min na całosc decyduje sie na syoss podoba mi sie efekt po tej farbce są takie świecace i w miare dobrze rozjasnia ale minusem jest to ze chyba szybko żółknie i trzeba systamatycznie tak co 3-4 tyg. farbowac np teraz mam już jakies zżółkniete ale ostatnio nakładałam na podkład po e20.już na podkład sie narazie nie decyduje bo jak dałam podkład miałam kurczaka a potem wanilie dopóki sie nie wymyło i musiałam płukanka potraktowac mam równy kolor od odrostu wiec jak dam teraz tylko syoss to jesli nawet nie rozjasni tak super to nie bedzie tragedii.ostatnie farbowanie było 19 listopad.
MAM PYTANKO.Zapuszczam włoski wiadomo i kurcze mam w tej chwili takie cieniowane dlatego ze schodząc z ciemnego kolorku kazałam tak ścinac zeby nie było pozostałości takich rudawych podobaja mi sie takie równo sciete na prosto tak do ramion teraz jak wyprostuje to te od spodu z tyłu sa juz dosc długie ale te na wierzchu są krótsze i teraz sam niewiem czy je juz zrównac zeby były tak na prosto wiadomo beda krótsze czy czekac az ten wierzch urośnie i potem je zrównac?mam dylemat troszke mi ich zal ale i tak kiedys beda musiały byc wyrównane moze własnie teraz czas zimy bedzie odpowiedni a do lata bedzie super jak myślicie doradzcie mi!!!!fotka włosków zrobiłam przed chwilka juz takie dwudniowe ale chodzi mi o długosc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg teraz.jpg (16,2 KB, 37 załadowań)
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-12-13 o 19:30
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora