Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Perełki cruelty-free
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-01, 11:20   #400
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość

Jasne. Ja ciągle szukam idealnego. Mam chyba za dużo wymagań (albo za mało pieniędzy )
ooooo, hahaha, zdecydowanie mamy za dużo wymagań

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Hej
Co do moich KWC to polecam olejek rosa mosqueta Aubrey Organics
szampon Jason'a fragrance free-ogolnie na blogu to co ma 5 gwiazdek to moje perelkiNie ma tego duzo bo staram sie przejsc na minimalizm ktory najbardziej odpowiada mojej wybrednej cerze-ale kosmetyki kusza....
Co to za maska z Earth Science-taka w saszetce?Tez mi b odpowiadala
Co do kosmetykow Zuzu to na razie mam tylko maskare i musze powiedziec ze daje naturalny efekt i nie podraznia i ja wlasnie tego oczekuje od maskaryInnych kosmetykow tej firmy nie probowalam chociaz kusza.
Ja tez widze ze masz kilka kosmetykow firm ktore lubie badz probowalam-bede czesto zagladac.Zauwazylam tez ze uzywasz olejku ze slodkich migdalow tej samej firmy co i ja
Co do CO to fakt widoki piekne
Co do prokrastynacji-musze tam zajrzec
Pozdrawiam
mam tak samo, im mniej kosmetyków używam tym moja skóra ma się lepiej. Chociaż i tak muszę przyznać odkąd używam kosmetyków nie testowanych (często droższych niż wcześniej) to moja skóra ma się lepiej, i z pieniędzmi też nie jest najgorzej bo nie kupuje już takiej masy kosmetyków, tylko przemyślane zakupy (nooo prawie :p )

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Emilka, ja Cię OZŁOCĘ!! Nałożyłam dziś minerałki jak mi poradziłaś - najpierw nawet krem, tylko tak z 1,5 h przed nałożeniem minerałów, potem spryskałam pędzelek delikatnie hydrolatem oczarowym i nałożyłam EDM. Na to delikatnie oprószyłam pudrem Elfa. Efekt? IDEALNA, gładka, naturalna, zmatowiona buzia Efekt jest po prostu powalający, dużo lepszy niż kiedykolwiek przedtem. 6h buzia wygląda jak po samym nałożeniu podkładu. Ciekawe co by było jakbym go nałożyła rano i zostawiła na np 12h, może się pokuszę jutro o taki eksperyment. Zostaniesz moim guru!
Fajnie, cieszę się, że mogłam pomóc
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując