Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-08, 16:04   #3236
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Toć był cały czas, tylko dzisiaj go zmieniłam na innego

Liner straszny! Nie wydawajcie w ogóle na to pieniędzy!

Btw, ta szpachla na zdjęciach wygląda strasznie, na żywo jest całkiem ładna O_O
Nieeeeee..? Naprawdę? Mi wyglądał jak ktoś zupełnie inny Poka poka fotkę jeszcze raz

Na liner choruję, zwłaszcza na fioletowy, ale i tak zgarnę (jak się da) też czarny i brązowy. I pędzelki .
Co do linerów z Metallics, najgorszy jest ten z zielonej paletki, której oficjalnie nie lubię i pozbędę się zaraz po powrocie do Polandii .

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Dla klienta to bez roznicy, ale potem jakby byl jakis problem, ze trzeba cos zwracac wymianiac to mogloby sie okazac, ze to juz jest przeszkoda. Dla mnie to nieprofesjonalne podejscie po prostu.
Ale przecież wiele sieci, zwłaszcza ubraniowych, robi takie promocje, typu 3 rzecz za 1zł itd. No i jakoś się muszą później rozliczać.

Hanusia,na f-b można znaleźć wiele stron dotyczących Essence, ale ta ich główna jakoś teraz nie działa (Catrice zresztą też). http://en.essence-beautyfriends.eu/ na samym dole po lewej są odnośniki do twittera, youtube i właśnie f-b, ale po kliknięciu wywala na główną stronę. Może coś im się posypało.

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Essence, 10.99
Aaa, właśnie. Jaka jest data ważności na spodzie linerków? Ile mcy od otwarcia..?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując