Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-13, 21:04   #459
shamrok
Raczkowanie
 
Avatar shamrok
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Grod Kraka
Wiadomości: 97
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja BU uzywam od zeszlego roku. Przed tymi kosmetykami moja cera byla straszna, cala rodzinka kazala mi isc do lekarza , bo tak zle wygladalam. Pory jak wielkie dziury, opryszczone czolo, swiecenie sie , a pod spodem pelno zmarszczek i sciagnieta skora.

Po 6 miesiacach uzywania serum 3xrose z zelem hial. moja cera jest nawilzona, wygladzona, zmarszczki zniknely ( to byly zmarszczki powstale w wyniku odwodnienia). serum skonczylo mi sie juz miesiac temu, i cera nada jest super.
teraz uzywam LRP nutritic 2.5% na zmiane z kremem nawilzajacym z kolastny.
Nastepna dostawe kosmetykow otrzymam dopiero za miesiac, takze dla mnie te mikstury sa switne i nie tylko dzialaja podczas uzywania,ale tez dlugo po.

Moze mlodsze kolezanki nie widza roznicy , bo wasze buzki sa same w sobie jeszcze mlode i doskonale. ja juz mam 30 lat i najwyzszy czas zaczac myslec o czyms na zmarszczki. Chociarz jak na razie nie mam jeszce nawet mimicznych
shamrok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując