Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-11, 11:43   #559
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
i tym pedzelkiem rozprowadza sie podklad na buzi jak farbe? nie rozprowadza sie juz palcami.? kurcze dziwne jak dla mnie...
wylewasz podklad na dlon i moczysz w nim ten pedzelek i rozprowadzasz podklad pedzelkiem po buzi?dobrze sie rozprowadza podklad w ten sposob? wyglada mi to troche jak malowanie sciany
ale kupie sobie sprobuje
Pewnie że sie dobrze rozprowadza Ale nie każdy Dużo zależy od konsystencji podkładu i czasem jak nam nie idzie z pędzlem to może świadczyć właśnie o tym że np podkład jest za gęsty i lepiej wtedy palcami albo gąbeczką

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no napewno rozni sie makijaz wykonany palcami poniewaz palce wtapiaja podklad w skore pod wplywem ciepla a z pedzlem podejrzewam ze jest inaczej stad te dobre krycie
ale wyprobuje co mi szkodzi
Dlatego sie pod koniec nakładania pędzlem wklepuje, albo delikatnie palce przykłada do twarzy. Żeby właśnie podkład sie ładniej wtopił w skóre
A mi sie wydaje że pędzlem jest lepsze krycie bo jak sie palcami nakłada to sie jednocześnie ten podkład troszke ściera..
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dzięki

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------



przyzwyczaisz się ja w tych 15stkach swoich przy pierwszym wyjściu troszkę nieswojo nieufnie podchodziłam do nich jak schodziłam po schodach nawet a niby 1-2 cm różnicy od tych co zawsze śmigam ale już robi swoje w tym modelu ale teraz nawet biegam
Hahaha ja w tych moich to samo, mimo że "niskie" są, ale jak schodze po schodach to sie poręczy trzymam U mnie to pal pies, schody szerokie, ale u TŻ'a w kamienicy to jak wczoraj schodziłam to mi z 3 razy światło zgasło
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora