Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Avene TriAcneal - następca Diacnealu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-14, 17:38   #584
cynaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 80
Cześć dziewczyny, miałam okazję używać kremu Diacneal obecnie Triacneal, przez około 2 lata i powiem Wam, że moja skóra była wtedy w najlepszej kondycji, na efekty trzeba trochę poczekać i mieć cierpliwość, ale opłaca się i warto! Od momentu jak zaczęłam dojrzewać miałam problemy z cerą, aż w wieku 19 lat poszła na pierwsze oczyszczanie do kosmetyczki, po którym nastąpiła istna tragedia czyli mega wysyp. Moja twarz byłą w stanie opłakanym! Znajoma poleciła mi właśnie diacneal, który jak na złość nie chciał dawać efektów.Do czasu. I byłam szczęśliwą posiadaczką ładnej cery, więc odstawiłam go. Stwierdziłam, że skoro po tylu miesiącach a dokładnie od około półtora roku nie miałam na twarzy ani jednego pryszcza to mogę kurację przerwać, i niestety w tym roku po wakacjach mój horror wrócił, podleczyłam cerę kosmetykami La Roche ( co trwało około 3 miesiące) ale chcę wrócić do triacnealu dlatego czekam, aż skończy mi się tubka Effaclar Duo, który moim zdaniem również jest dobry, ale krem Avene działa odmładzająco dlatego chcę do niego wrócić, Aha i polecam dziewczynom mającym problemy z grudkami i zaskórnikami: kupcie sobie żel do mycia twarzy z La Roche Posay Effaclar jest baaardzo delikatny, nie trzeba po nim stosować już toniku, stosowałam również Avene, ale ma wyższe Ph przez to wydaje mi się jakby to określić bardziej ostry i nie nadaje skórze takiej gładkości jak La roche. Przepraszam , że piszę tu o innych kremach niż Triacneal, ale zawsze warto zahaczyć o porównanie. I na koniec przyszła mi taka myśl, że w przypadku osób mających problemy trądzikowe które lubią powracać, czyli takich jak ja, używanie kosmetyków do zwalczania trądziku powinno być stałe, czyli nieprzerwanie pielęgnować skórę, a nie odstawiać, jak ja to zrobiłam, gdy skóra się poprawiła, to uśpiło moją czujność i pokutuję do dziś, dlatego za kilkanaście dni zamierzam zakupić triacneal i regularnie z małych ilościach( bo skóra jest już całkiem niezła) go stosować, przepraszam z haos i brak stylistyki ale mam mało czasu i piszę to na kolanie, pozdrawiam!

Aha i jeszcze jedno, też miałam objawy typu pieczenie i zaczerwienienie, ale wszystko to minęło, krem jest silny, więc nie należy go nakładać w dużej ilości i należy to robić zawsze na NOC! a rano tylko żel i dobry krem nawilżający niezatykający porów, polecam krem nawilżająco-kojący do cery mieszanej i tłustej z firmy Dermedic, do kupienia w aptece, dziewczyny ja osobiście nie polecam kupowania kosmetyków do pielęgnacji cery trądzikowej w drogeriach, więc firmy takie jak dr Eris Nivea Clear&Clean i inne są może dobre dla 14, 15 latek

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Nie wiem czemu nie dodało mojego poprzedniego postu o Triacnealu mam nadzieję, że się pojawi

Lorri: System antyspamowy wyłapuje wypowiedzi osób, które nie mają jeszcze 5 postów. Moderator musi je zatwierdzać.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2011-12-14 o 18:16 Powód: Post pod postem
cynaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując