Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 07:39   #710
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
faktycznie niewiele, ale jednak brakuje... jak na fakt, że moja mama miała 153cm to i tak nieźle mi wyszło.
Jak napisałaś że chciałabyś być szersza to tak sobie pomyślałam że może mi też brakuje żeby mieć szersze biodra i już tuniki i sukienki lepiej by się układały...więc,może to nie kwestia wzrostu tylko tych bioder a na szersze biodra chyba mam jeszcze szanse
Z moim typem figury szersze biodra są raczej niemożliwe a sukienki dopasowane na szczęście są! Ale gorzej z tymi w kształcie litery A, są przepiękne, bardzo kobiece, ale często szyte na szersze biodra i lipa.
Mamy szanse być większe tylko w ciąży
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No przestan, przecież widzisz, że większosc z nas to nie są chodzące ideały, tylko kobitki, które jakos zyją ze swoimi mankamentami i najwazniejsze to czuć sie kobieco. Mam znajomą co waży 95 kg i faceci za nia szaleją, a wiesz dlaczego? Bo sie nie wstydzi samej siebie i zawsze sie usmiecha i jak się porusza, to aż czuć w nosie seksapil i jej pewnosć siebie. Dobrze sie ubiera, nie odsłania ciała, jedynie biust, ale tez nie ubiera sie w worki. Piękno leży w psychice Wachlarzu. Trzeba zaakceptować siebie i dbać o siebie, a nie czuć okropnie bo wygląd to nie wszystko. A Ty masz śliczną buzię i włosy i na pewno parę innych atutów, które powinnaś eksponować.
Racja Też mam koleżankę z większym rozmiarem, brzuchem, udami i sporym biustem i cały czas koło niej lata jakiś adorator. Jest tak zadbana, że aż ją podziwiam, że ma czas na to wszystko, studiując dwa kierunki od rana do nocy. Zawsze piękne ubrana, umalowana, uśmiechnięta, nawet chodzi i biega jak dama. Chyba ktoś ją tresował!
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora