Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-10, 22:35   #4109
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Radę dam, tylko to moim zdaniem nie jest gitara....raczej zabawka.



Mała pomyłka. To jednak dla jej 14-letniej córki. Nie sądzę nawet, aby dziewczyna dała radę ją nastroić sama. Tym bardziej, że nikt z nas nie będzie potrafił jej pomóc. Z tego co zrozumiałam, będzie uczyć się grać w płyty .
Ogólnie mam kupić dla niej gitarę mieszcząc się w tej kwocie (wraz z niezbędnymi akcesoriami). Jej mama nie zrobi tego sama, gdyż nie potrafi na tyle obsługiwać komputera (prócz nk itp. :P). Na moją delikatną sugestię, co do słabej jakości intstrumentu zareagowała i tak pozytywnie. Stwierdziła, że widziała na allegro i wcale nie są one z plastiku... Ciężko polemizować z kimś, kto zamierza kupić zdalnie sterowany helikopter za 80zł i ma ograniczone fundusze. Chociaż, może to ja jestem z innej planety.
W każdym razie, jak nie pomogę, to może się obrazić. Natomiast, gdy kupię 'złom' gotowa stwierdzić, ze wybrałam g.....no.
kochana, bez strojenia to z tego nic nie będzie pierwsze czego trzeba się nauczyć, to strojenie. w tym celu chociażby kamerton dobrze kupić i jakiś zeszycik z wprowadzeniem do gitary - będą chwyty i właśnie strojenie. porządnej gitary nie trzeba stroić codziennie, ale co jakiś czas i tak... no ale może zrób tak, jak mamuśka nastolatki chce. wydaj jednak wtedy te 100zł i dziewczyna rzuci gitarą o ścianę na drugi dzień
cloche jest offline Zgłoś do moderatora