Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-22, 16:40   #424
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość

Wahałam się nad tą mgiełką, ale kiedy już klapnęłam z powrotem na łóżko nie miałam siły zmieniać Następnym razem spróbuję tak stopniować, nawet o tym nie pomyślałam.
Zawsze widzi się największe defekty u siebie. Waszymi paznokciami mogę się zachwycać, ale na swoje patrzę bardziej krytycznym okiem. Tak już chyba jest
no rozumiem

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pilar - takiego beżowego MNY z drobinkami. Juz zapakowalam i nie pamietam numeru

sprawdzilam, nr 446.
a,sprawdziłam, nic specjalnego, więc wybaczone

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Nie odzywam się, ale jak Was czytam to, aż mi krew bulgocze



Tak, jesteśmy złe. Zostajesz skazana na banicję.

Ironia of kors...



O pardon, jesteś nowa na wątku, więc wybaczam, ale... Ten zaszczytny tytuł zajmuję JA Prezio. Możesz być co najmniej druga, chociaż właściwie się nie kwalifikujesz No, ale ale... po znajomości mogę Cię wpisać na listę pod piękną cyfrą 2. Reflektujesz?


I tym humorystycznym akcentem witam się
Preziu heloł, jak już wróciłaś to powiedz o co chodzi z tym avatarem co Trelle pamięta, a ja nie?

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Heeelol Wybaczcie brak polskich znakow ale moj komputer sie naprawia
Dzisiaj bylam u weta, nie ma poprawy
Powalczymy jeszcze kilka dni, mam nadzieje, ze bedzie lepiej...
Jeszcze sie swieta nie zaczely, a ja mam juz dosyc...
trzymam łapki, to znaczy kciuki za kotka
co do świąt.. ja dziś gadałam z koleżanką a propos świąt i tak mówię, no to co, wesołych świąt sobie nie będziemy życzyć, to chociaż żeby się szybko skończyły więc Tobie też życzę
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora