Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 13:04   #1666
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 193
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
A ja ci polecam Inebryę na bardzo długi czas siedzenia na włosach ( patrząc po mamie). Jeśli chcesz jednak Matrix to też ładnie wychodzi i nawet się trzyma ale wymycie będzie widać ale dopiero po miesiącu.

Poziom 4 jak dla mnie. Ale na Twoje już ciemne dość włosy to bym 5 kładła.
Zobaczę na czym tam robią, bo wiem że na Matrixie na pewno. Najwyżej następnym razem po miesiącu pójdę do niej z własną farbą bo teraz juz nie zdążę.

Ale jakbym dorównywała do długości to kładłabym wtedy na te 15cm które mam jaśniejsze niż dalej włosy, to może 4 by nie była za ciemna? chciałabym mieć jednolite w końcu ;p
a od słońca farbowane włosy tez chyba trochę zjaśnieją, czy nie ?

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj wreszcie zrzuciłam fotki z ostatniego farbowania. W sobotę pokazywałam wam tylko z telefonu.
Dziś znowu myłam włosy i musze powiedziec, że jestem strasznie zadowolona z efektu. Jeśli ta farba/toner bedzie się w marę długo trzymac, to chyba zostanie moim faworytem

A więc dla przypomnienia:
Wella Koleston 4.0 (woda 6%) a po 3,5 tygodnia odrosty zrobione Wella Color Touch 5.0 na wodzie 1,9%
Robiłam teraz tylko odrosty (były blond). Reszta włosów tylko spieniona na 5 minut.
Włoski są mieciutkie jak puch, ale się nie puszą Nie musze nawet używac prostownicy
Ciemno dosyć wyszło Ciemniejsze niż moje końce chyba, a to niby 4 i 5, ale przyznam, że lepiej Ci w takich ciemnych włosach niż jasnych Bardzo ładnie i najważniejsze, że Ty jesteś tak zadowolona )
anusiazg jest offline Zgłoś do moderatora