Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas leci!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-11, 22:11   #65
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Kubus od kilku dni ma mały apetyt. Obiadu wcale nie jada, dzisiaj robiłam spagetti i zjadł kilka łyzeczek.
Pozniej zmiksowałam truskawki z gruszka i dodałam 3 łyzeczki kleiku - zjadł 180 ml ale pozniej po kolacji wszystko zwymiotował. Razem z kaszka. Był chyba pełny. Poszedł spac bez jedzonka, wypił tylko duzo herbatki. Jak sie w nocy obudzi sprobuje dac mu mleczka (choc juz od bardzo dawna nie pije samego mleka). Nawet niedawno probowałam zamiast herbatki dac mu zimnego mleka ale tylko włozył smoczek do buzi i zaczał pluc.
I nauczyl sie pic sama wode. Teraz jak sa upały obojetne co pije aby butla była pełna
(...)
W nastepna niedziele

Kubuc to juz duzy kawaler, jak tak patrze na niego to wydaje mi sie duzym chłopcem za kilka dni juz nie bedzie niemowlakiem.

Czesto ogladam filmy na "raty" teraz to jedyna metoda zeby wogole cos obejrzec.
Myślę, że to może być przez upały, chociaż mojego nic nie rusza

To naprawdę niedługo

No pewnie, że duży

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam ale niedokladnie czytałam.
Pisałyscie chyba o wiatraczkach. Czy one sie dobrze sprawuja? Warto kupic na te upały?
Ja sie naprawde rozpływam i nie wiem juz co ze soba zrobic.
Kuba dzisiaj znow spi na golaska, w samej pieluszce. Dotknełam go to ma mokra głowke.
My mamy taki duży stojący, przed Kubą używaliśmy z powodzeniem, teraz chyba też wyciągniemy i spróbujemy do góry ustawić, żeby nie wiało bezpośrednio na Krasnala naszego

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
A zgapiaj sobie to zoo , Antonio byl zachwycony
Dziękuję, dziękuję

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny idę spać, jutro na pewno mała wstanie skoro świt..buziaki
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora