Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-22, 09:35   #405
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

czesc dziewczeta
"kosc piszczelowa - urzadzenie do wykrywania mebli w ciemnym pokoju" - mam takie urzadzenie - dziala
kama masz racje na lotniskach jest bardzo nieciekawie , cansada moze miec problem.
wiecie co za noc i poranek mialam .....dzis nad ranem o 3.25 kurier przywiozl mi paczke swiateczna od rodzicow wedlug planu mial byc ok 18tej . biedak jechal prawie 30 godzin.
dzwoni do mnie i mowi" dzien dobry pani beato wiem ze mnie pani znienawidzi ale jestem pod pani domem i mam dla pani paczke otoworzylam, zaplacilam i wrocilam spac, a rano otwieram.....
jakie cuda dostalam.... piekna kamizele zrobiona na drutach, welniana z warkoczami kolor szary, czapeczke w takim samym kolorze i wzorze z antenka , komin/szalik w pieknym bordowo fioletowym kolorze, kapcie , ksiazke Martyny Wojciechowskij (Kama te sama ,ktora ty czytalas ) no i mnostwo wpsnaialego swiatecznego jedzonka (uszka, pierogi, buraczki w sloikach gotowe do barszczu, grzyby, ogorki, papryka w sloiku, makowiec, jakies jeszcze inne ciasto, chlebek, kielbasa dla TZta, nie pamietam wszystkiego .... ) ach musialam juz wychodzic do pracy i zostawilam to TZtowi zeby rozpakowal...szlam na pociag i ryczalam ze wzruszenia. to najpiekniejszy prezent jaki w zyciu dostalam z okazji swiat
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora