Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - sympatia.pl
Wątek: sympatia.pl
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-20, 19:16   #18
Szokolate
Raczkowanie
 
Avatar Szokolate
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 288
Dot.: sympatia.pl

Cytat:
Napisane przez pistaacjaa Pokaż wiadomość
poznałam na sympatii.pl calkiem niedawno ciekawego faceta, ułożonego, inteligentnego, bardzo fajnie nam sie rozmawia,przez tel. najczęściej. mielismy spotkac sie w weekend 16-17 maja,ale nie wypaliło, on jest z wrocławia,a ja bełchatów.Jednak zrobił mi na maxa wielka niespodzianke, w ten dzien moich urodzin 16 maja kazal mi isc w jedno miejsce (bo nie zna mojego adresu oczywiscie) i mówił, zebym mu zaufała, gdy tam sie stawiłam,była tam kwiaciarnia.. mialam do odebrania bukiet pięknych 26 róż. byłam w szoku. oczywiscie te kwiaty do niczego mnie nie zobowiązują, ale mam nadzieje, że ta znajomość jakoś ciekawie sie rozwinie. a róże śliczne nadal oko cieszą...
Bardzo miły gestWłaśnie dlatego i tylko dlatego żałuję czasami,że nie jestem facetem,bo mogłabym bezkarnie rozpieszczać kobiety kwiatami,które uwilelbiamA tak czekam,aż je dostanę i to też jest fajne
Ja miałam kiedyś konto na sympatii,ale jakoś tam się nie mogłam odnaleźć.A swojego obecnego TŻ poznałam na innym,bardzo podobnymI nie załuję,że się tam zalogowałam.Moja koleżanka też na podobnym portalu poznała faceta,w sobotę się zaręczyli.
Moim zdaniem zależy to wszystko od szczęścia(jak to w życiu) i od intencji.A wiadomo,że nikt nie ma kontroli nad tym kto się tam loguje i jakie ma intencje.Jedni są szczerzy i szukają fajnych znajomości,przyjaźni,miło ści,a inni...zabawy cudzym kosztem...no cóż
Jeszcze jednym "zagrozeniem"jest to,że trzeba być przygotowanym na ewentualny związek na odległość.Moja koleżanka ma faceta z drugiego końca Polski,mają miasto,w którym się spotykają.Widzieli się kilka razy i po pół roku znajomości,zaręczyli.Mam nadzieję,że będą szczęśliwi
Jeśłi chodzi o mnie,to mój TŻ mieszka 20 km stąd,więc małam szczęście
__________________

Lek.med.-17.06.2011

Edytowane przez Szokolate
Czas edycji: 2009-05-20 o 19:19
Szokolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując