Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-26, 19:44   #38
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
A wiesz, myślałam że to tylko ja jestem taka dziwna i używam na twarz tak dużej ilości kosmetyków (np dwóch/trzech rodzai korektoru, i tych róży/rozświetlaczy/pudrów brązujących i innych dziwactw :P)
Wiesz, ja mam jakieś dziwne wrażenie że jak użyję- podkład, puder, tusz i cień to wyglądam mniej efektownie niż ta cała masa dodatków które uwielbiam- ty też tak masz?

Jeśli mam czas to też lubię to robić Mam wrażenie, że wówczas kolory są bogatsze i całość może wyglądać maksymalnie interesująco

Cytat:
No widzisz, to następnym razem zrób fotki specjalnie na MM, uwielbiam zbliżenia oka szczególnie że masz śliczne rzęsy
Raczej kolejnego makijażu na MM w moim wykonaniu już nie będzie. Jest kilka przyczyn a jedną najważniejszą jest fakt, że nie potrafię odpowiednio zabazpieczyc zdjęć przed kopiowaniem (jest to w ogóle możliwe?). A zdjęć wykasować nie mogę, bo karą jest siedmiodniowy ban.
Nie życzę sobie kopiowania moich zdjęć a nic nie mogę zrobić w kierunku utrudnienia tego. Przeraża mnie ilość niezalogowanych osób, które wchodzi na ten wątek


Jajodzajofajo: oficjalnie oświadczam, że na zdjęciu jestem jak najbardziej ubrana Mam na sobie sukienkę
daigee jest offline Zgłoś do moderatora