Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 35 lat- to nie jest dobry początek
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-08, 22:54   #118
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: 35 lat- to nie jest dobry początek

Cytat:
Napisane przez Allsvinn Pokaż wiadomość
Mocny Akcent - pracowałam w content marketingu, czyli głównie pisanie tekstów sprzedażowych i innych. Wróciłam z L4 i od razu dostałam wypowiedzenie :/ A u Ciebie jak to wygląda?
Pracowałam 3 lata temu w korporacji. Byłam niewygodna i mnie wyrzucili. Częściowo nie pasowałam tam, inne wartości. Zajmowałam się kontrolą. Przeszłam bardzo ciężkie załamanie nerwowe wtedy. Bo ta praca była dla mnie wyznacznikiem kariery. Po 4 miesiącach szukania pracy w zawodzie (bezskutecznie) podjęłam się pracy za mniejszą pensję i mniejsze możliwości rozwoju. Finalnie,czyli 3 lata od podjęcia pracy w tej firmie właśnie jestem na wypowiedzeniu. Sama do tego doszłam. Nienawidziłam tej pracy. Zdecydowałam także,że rezygnuje z pracy w zawodzie. Obecnie coś tam zarabiam na swojej pasji i póki co mam zamiar do końca roku na niej pociągnąć.

Nie chcę już ani kariery a tym bardziej stresu i pracy ponad siły. Mam inne cele choćby czas dla siebie. Mimo,że mniej zarobię to przynajmniej chce przez jakiś czas dojść do siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując