Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-26, 14:08   #29
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez MAJA47 Pokaż wiadomość
Witam , was dziewczyny . Ja ta diete dobrze znam , udalo mi sie duzo schudnac . Chodzilam rok czasu na zebrania . Obecnie jestem w PL i niedlugo wracam do FR gdzie mieszkam. bede z wami w kontakcie, mam wszystkie ksiazki WW i moge was informowac o roznych przepisach. Za tydzien wracam i jezeli ten watek nie zginie , dolacze do Was Pozdrawiam . Narazie jestem na diecie nie laczenia.
Maju, witam i zapraszam
cieszę się że napisałaś i oczywiście jak tylko masz ochotę to wrzuć przepisy z których korzystałaś - ja cały czas coś nowego pichcę
Pozdrawiam i mam nadzieję, że będziesz do nas zaglądać

Cytat:
Napisane przez wani Pokaż wiadomość
Im nas wiecej, tym lepiej - rzecz oczywista
A gdzie Wy sie podzialyscie, dziewczyny???
Ja dzis znowu wstalam mega wczesnie i naprawde jestem bardzo wypoczeta. Plany na dzis? Jedziemy z moim narzeczonym na obiad do moich rodzicow - na rowerkach Fajnie, ze sie tak cieplo zrobilo to i inaczej sie czlowiekowi chce spedzac czas. Przynamniej ja tak mam Niestety poczatku sezonu rowerowego sa odczuwalne dla mojej pupy, ale coz. Trzeba to przetrwac

milego dnia!
Wani, ja dzisiaj spałam 2 i pół godziny nie wiem co mi się stało, położyłam się o północy, obudziłam się o 2:30 i nie mogłam spać, o 5 rano (!) sięgnęłam po książkę a potem wstałam, bo szykował nam się wyjazd na carboot. Teraz mój TŻ ogląda formułę 1, dziecko psoci a ja wstawiłam do pieca obiad, wypróbowuję nowy przepis później oczywiście wrzucę zdjęcie i opis wykonania

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując