Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziecko - jednostka niezalezna czy mala wersja mamy/taty?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 00:27   #24
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Dziecko - jednostka niezalezna czy mala wersja mamy/taty?

Ja chyba nie mam wystarczajaco narzucajacego sie stylu zeby moje dziecie wyroznialo sie w jakis sposob
muzycznie jestem niezdecydowana, slucham co akurat mi w ucho wpadnie (bez roznicy czy to alternatywa, opera, czy britney) a z ciuchami mam ten sam dylemat
wiec chwilowo jest to radosna schozofrenia

Troche sie boje jesli moje dziecko mialoby wybrac jakis jeden zdecydowany nurt, bo nie wiem czy bede w stanie je zrozumiec (choc bede sie mocno starala - tak mi sie wydaje)
Chcialabym zeby bylo swoja wlasna, zdecydowana jednostka i mam nadzieje ze nie bede go ograniczac w zaden sposob.
Na razie ma 5 miesiecy, teraz mam wizje urzadzania pokoju na styl zeglarski - ale co jesli mu sie nie spodoba?

Boje sie tego wlasnie ze patrzac przez pryzmat swoich upodban i idei zignoruje lub nie zauwaze jego wlasnych - ale w teorii zgadzam sie - rodzice od poczatku powinni kultywowac dziecka wlasna osobowosc i niezaleznosc (oczywiscie wszystko z umiarem i oparte o bezpieczenstwo i zdrowy rozwoj fizyczny i psychologiczny)
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując