Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-12, 09:46   #3776
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Zejście z czerwieni na ...jasny blond?

Cytat:
Napisane przez grrouve Pokaż wiadomość
Witam.
Włosy farbuje od ok 3 lat ( mam 17 lat ). Są bardzo gęste, długości do ramion. Mój naturalny kolor to ciemny brąz. Najpierw farbowałam na czerwony, następnie 2 lata temu włosy rozjaśniłam do blondu, ale po kilku miesiącach blond zrobił sie "żółty" i przefarbowałam na ciemny fiolet. Od roku wlaściwie cały czas eksperymentuje z kolorami, raz farbuje na czerwień, raz na fiolet i włosy są zniszczone. Może nie bardzo ale puszą się, końcówki są rozdwojone, włosy są ogólnie w kiepskiej kondycji. Aktualnie mam czerwone włosy i chciałabym rozjaśnić do bardzo jasnego blondu, wręcz podchodzącego pod biały. A więc czy jest taka możliwość żeby włosy rozjaśnić do takiego stopnia za jednym razem? Moge siedzieć pół dnia u fryzjera, dla mnie nie ma problemu tylko czy uzyskanie takiego koloru jest możliwe?
niestety nie jest to mozliwe, żaden fryzjer nie zrobi Ci jednego dnia kilku zabiegow na wlosy. I najpierw na Twoim miejscu podreperowalabym stan wlosow, wiele z nas zaczynala swoja zabawe z przejsciem na blond z wlosami zdrowymi, grubymi i lsniacymi a w tej chwili takowych juz nie ma. Wiec musisz byc tego swiadoma. Wydaje mi sie ze uzyskalabys idealnie bialy kolor ale zajeloby ci to troche ja z czarnego do jasnego blondu przeszlam w jakies 4 miesiace i z wlosow prawie do pasa mam boba, takze zastanow sie
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując