Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 10:47   #4062
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
przeziębiłam się
dopada mnie nerwica nie mam nadal prezentu dla Tż

spokojnie masz jeszcze dzis caly dzien- a nie mozesz zrobic po prostu czegos od serca? np. ugotowac mu cos dobrego

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
ale jakie lizaki?



Dawno temu w LO szłyśmy z koleżanką do szkoły przez taki lasek i gonił nas facet, ona przysięgała się, że miał rozpięty rozporek, a ja nie widziałam Po latach się na zajęciach z psychologii dowiedziała, że taki człowiek wyczuwa moment i obnaża się tylko przed jedną osobą. Nikt inny tego nie widzi i dlatego ludzie nie wierzą w takie historie. Ja się z tej koleżanki śmiałam, że ma bujną wyobraźnię i bardzo chciała zobaczyć Może to był właśnie taki ekshibicjonista miejscowy



kosmetyki na pewno się nie zmarnują



No to, jak na takie lekkie rzeczy to jest wygodny Mimo wszystko przy małym dziecku wolę mieć torebkę typu listonoszka, żeby mieć wolne ręce. Kręci się toto wszędzie i trzeba pilnować



Cześć Najważniejsze, że już przeszło

no przywiozłam sobie z Amsterdamu zielone lizaki i ciastka tez z zielona zawartoscia


ja od przyszlego tygodnia zapisuje sie na spinning trzeba o siebie zadbac na wiosne )
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-02-13 o 10:49
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora