Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NOWE KWC - wątek informacyjny :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 23:20   #556
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Nie, no, oczywiście lepiej by było jakby Rochelle napisała, że ma Wizażanki w i dlatego nie odpisywała na pytania i nic o lekarzu nie wspomniała. Wtedy już miałabyśmy tu same igrzyska chętne krwi i chleba jakbyś zobaczyła o której miała miejsce zaistniała sytuację z moderatorką, czyli niedawno i biorąc pod uwagę, że moderatorki oceniane są przez administrację, która o tej porze już nie pracuje to zrozumiałabyś dlaczego jest jak jest. Rozumiem uwagi, krytykę, ale jeśli mamy prowadzić rozmowę partnerską to należałoby zrozumieć obie strony i to, że Wizażanki działają indywidualnie, a redakcja i kolorowe muszą pracować i naradzać się w grupie i to wszystko zajmuje więcej czasu. Mam nadzieję, że jutro Rochelle więcej Wam napisze.
Jak juz kilkakrotnie pisano wystarczyloby napisanie "sluchajcie, dzis zajmuja mnie problemy osobiste, zajme sie tym jutro" i sprawa rozwiazana. Jakims abtrakt art jest dla mnie ze mialabym opowiadac klinetowi (a w sumie tym sa wizazanki), ze ojejku cos sie zle czuje, a choruje przewlekle wiec niech trzyma za mnie kciuki i nie marudzi przesadnie. No sorry, ale nie. Od tego.na forum jest miliard watkow. Ten jest techniczny i powinien dotyczyc merytorycznych kwestii odnosnie KWC a nie zycia prywatnego modek.
Kazdy z nas ma swoje zycie prywatne, ale na boga je trzeba rozdzielic choc minimalnie od zycia sluzbowego.

Edytowane przez LadyChatterbox
Czas edycji: 2016-03-22 o 23:22
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora