Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-27, 14:32   #893
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Zwies Dzieki za cynk, nie znałam tego sprzedawcy

Joasiu Właśnie wczoraj zakupiłam sobie BIOKAP Od jakiegos czasu podczytuje wątki o Biokap, C&S a odrost coraz większy... w koncu podjechałam do apteki gdzie go sprzedają i nabyłam kawowy brąz Czeka na aplikacje.

Bela03 Miałam kiedys podkład Gosha porcelanowy, ale wydawał sie dla mnie za jasny i wyglądałam strasznie, mimo iż się ładnie wtapiał. Nie chciałam wyglądać jak wampir Potem nawet kilkakrotnie kupowałam odcien ciemniejszy -naturalny- i rowniez ładnie się wtapiał, powiedziałabym nawet iż był identyczny jak moja skóra. Tak przynajmniej pamietam bo stosowałam go pare lat temu. Odcien naturalny nie był dużo ciemniejszy niz porcelanowy, raczej wpadał w cieplejsza barwe. Przez jakis czas planowalam sprobowac jeszcze ciemniejszy ale przestałam stosowac tej firmy podkład.
Równiez polecam Ci przejzec to: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307212

Z moich notatek mam:
- osoba która stosowała podkład Gosha w odcieniu Naturalnym, stosowała też Revlon odcien Buff -> w minerałach pasowało jej EDM olive fair a z Blusche french vanilia.
Idąc tym tropem szukaj odcieni jasniejszych niz olive fairl z EDM, skoro wolisz z Gosha porcelanowy niz naturalny odcien.
Ja osobiscie jestem typ kolorystyczny Gosh-naturalny i Revlon-Buff wlasnie. Z EDM nie miałam jeszcze nic. Mi z minerałów pasuje Cappucino z Blusche. Z Pixie mimo testowania nie trafiłam w jasnosci i odcienie, wiec nadal szukam.
A z Revlona to nie pamietasz co miałas (opisałas go jako trupi?) czy był to Ivory czy Buff?? Dla mnie Ivory był trupi własnie, Buff idealny... a odcien dalej sandy beige był dla mnie za ciemny.
Gdybys chciała cos podobnego do Buff z Revlon to wtedy jest wiecej porownan odnosnie minerałów. Ale sa to wylacznie opinie uzytkowniczek wzgledem wlasnych odczuc, trzeba brac pod uwage to iz podklad mineralny na kazdej cerze wyglada inaczej.
Acha, jakiej firmy szukasz minerały?
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-01-27 o 14:35
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując