Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-02, 12:19   #2373
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
jupi! Je we środy bywam niedaleko Fanki mieszkania

Pranie, jak możesz wytrzymać z kremem (a raczej bez kremu) do przyszłego tygodnia i w przyszłą środę znajdziesz 1,5 godz. to zabiorę Cię do pewnej firmy na pokaz kosmetyków (będzie można przetestować na własnej twarzy)

Mogę z Wami? Tym razem już znajdę czas

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ale my będziemy od piątku do niedzieli... zostawię TŻta na chwilę i mam nadzieję, że chociaż z Fanką uda mi się 10 minut na chodniku pod blokiem pogadac
ciekawe, jak jej idzie teraz...
Kochana, nie na 10 minut i nie pod blokiem, bo w pobliżu jest bardzo fajna restauracja z absolutnie hitowym tyraj-misiu
Dzięki za kciuki Tobie i wszystkim trzymającym Już "po". Nie jestem z siebie specjalnie zadowolona, ale ponieważ działałam w amoku, to jest szansa, że coś sensownego moja mózgownica wymyśliła... Okaże się za 2 tygodnie...

Kamilanno, wszystkiego wszystkiego naj. Życzę Ci spełnienia planów i marzeń

Anka, ale lipa z tą pracą No chyba, że faktycznie chciałaś coś jeszcze poprawić / dorobić, to może i lepiej

Aaaale jestem trupem... chyba się położę...

Paczuszki? Wczoraj odebrałam Burka i spodenki, które Wam ostatnio pokazywałam, są ekstra. A dziś klinkęłam Kenzo i torebkę Hyhyhyhy
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2010-03-02 o 12:21
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora