Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Salony sukien ślubnych w Lublinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-22, 22:16   #2
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Cytat:
Napisane przez black_dvc Pokaż wiadomość
Szukałam, ale nie znalazłam podobnego wątku, a więc zakładam
Slub mam w sierpniu i rozgladam się po woli za sukienką, chcę wybrać ostatecznie w kwietniu, czyli ciut ponad 4 miesiace przed ślubem.
Byłam juz na Głębokiej, Lipowej i Narutowicza we wszystkich salonach. Tylko w jednym, no moze dwóch panie obsługujące mnie na prawdę spelniły się w swojej roli, reszty nie ma co wspominac

Pytanie do Was, ktory salon mozecie z czystym sumieniem polecić? Nie chcę salonu, gdzie babka z wielką łachą poda mi jedną sukienkę i do tego bedzie robić krzywe miny, po czym po minucie bedzie chciala sciągać fajnie by bylo jakby doradziła, pomogla...szukam salonu gdzie klienta traktują od początku do konca fair i bezproblemowo.

Dodatkowo: wiecie, w ktorych salonach mozna robić zdjęcia sukien na sobie?

Liczę na waszą pomoc i rady
Ja odwiedziłam chyba wszystkie lubelskie salony, bo zanim znalazłam swoją suknię minęło dobrych kilka miesięcy. Poszukiwania rozpoczęłam w sierpniu, suknię znalazłam dopiero w grudniu Pytanie, czy rozglądasz się za jakimiś firmowymi sukniami czy niekoniecznie. Jeśli nie, to z czystym sumieniem polecam salony na Bernardyńskiej, zwłaszcza salon Zuzanna i Imperium. Zresztą do pozostałych, które tam są też możesz zajrzeć, ja w każdym zostałam mile obsłużona i mogłam "bez łaski" zmierzyć dowolną ilość sukien. Ostatecznie zamówiłam swoją w Imperium, podejście do klientki w pełni profesjonalne, doradztwo także. Był to ostatni salon, który odwiedziłam i w sumie byłam już tak zrezygnowana, że miałam do niego nie iść, ale na szczęście coś mnie tam popchnęło I dzięki temu będę miała wymarzoną kieckę
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując