Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Salony sukien ślubnych w Lublinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-23, 16:48   #13
cindi
Rozeznanie
 
Avatar cindi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 588
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Cytat:
Napisane przez black_dvc Pokaż wiadomość
Szukałam, ale nie znalazłam podobnego wątku, a więc zakładam
Slub mam w sierpniu i rozgladam się po woli za sukienką, chcę wybrać ostatecznie w kwietniu, czyli ciut ponad 4 miesiace przed ślubem.
Byłam juz na Głębokiej, Lipowej i Narutowicza we wszystkich salonach. Tylko w jednym, no moze dwóch panie obsługujące mnie na prawdę spelniły się w swojej roli, reszty nie ma co wspominac

Pytanie do Was, ktory salon mozecie z czystym sumieniem polecić? Nie chcę salonu, gdzie babka z wielką łachą poda mi jedną sukienkę i do tego bedzie robić krzywe miny, po czym po minucie bedzie chciala sciągać fajnie by bylo jakby doradziła, pomogla...szukam salonu gdzie klienta traktują od początku do konca fair i bezproblemowo.

Dodatkowo: wiecie, w ktorych salonach mozna robić zdjęcia sukien na sobie?

Liczę na waszą pomoc i rady
a ja polecam salon Lady in White na Fabrycznej. Pani Sylwia naprawdę pięknie szyje i ma materiały bardzo dobrej jakości. Ma w salonie swoje modele, a oprócz tego szyje inne modele np. ze zdjęć. Ma także dużo dobrego smaku, szczerze mówiła co pasuje, a co nie, a dodatkowo nie była nachalna, mówiła żeby spokojnie się porozglądać również winnych salonach. ja szyłam am suknię na wrzesień 2011 i z czystym sumieniem mogę ją polecić, bo sukienkę miałam wymarzoną
Oprócz tego, plusem jest że w cenie sukienki miałam wszystkie dodatki: 2 welony, tren, bolerko, halkę, a nawet podwiązkę
__________________
17.09.2011

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując