Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-14, 18:00   #2815
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Ja uwazam ze trzeba je usunac mechanicznie wlasnie dlatego ze to jedt podskorne i samo nie wyjdzie.
W Wawie chodze (teraz jezdze) od 6 lat do tej samej kosmetyczki (lepszej nie znam; u siebie w miescie nie ma mowy bym gdzies poszla!) takze moge polecic jakby co na priv
No mechanicznie też je czasem cisnę... Nie wiem, czy to dobrze...

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
a ile wody lub herabt ziołowych pijesz dziennie??

Kawa, soki, napoje i czarna herbata sie nie liczą.
Ja się z trądziku już wyleczyłam dzięki piciu 3 litrów dziennie ( czasem 4 litry albo 5 litrów zalezy od dnia) wody i herbat ziołych w tym około 1,3l czystka, regularnie dzień w dzień. Ograniczyłam słodycze, wyelimiowalam biały chleb, ziemniaki, ryż. Jem kaszę jaglaną już prawie ze wszystkim. Piwo i napoje gazowe w odstawkę. Raz na 2 tygodnie drink góra dwa. chipsy tylko raz w tygodniu

Rano na czczo 450ml ciepłej wody z wyciśniętym sokiem z całej cytryny i buźka i ciało gładkię jak u niemowlaka aaa i jeszcze mleka nie tykam i ograniczyłam nabiał do jednego plastra sera dziennie i czasem twaróg ze szczypiorkiem, sporadycznie jogurt.
Z piciem to u mnie trudno szczerze mówiąc Jak teraz miałam okres stresów, to w ogole prawie nie piłam przed takimi wydarzeniami jak egzamin z prawka, bo mój organizm szalał (potrafiłam 8 razy chodzić do łazienki na siku przed egzaminem, w przerwach co 5 minut z pełnym pęcherzem )
No ale fakt, mało piję... Herbatę z miodem często.. No i dużo zup jadam w sumie.. Przydałoby się więcej pić
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora