Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-25, 06:44   #3556
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Da sie? Da sie
A chinczyk bedzie wmawial, ze do buteleczki o pojemnosci 5ml, wlewa 7ml
Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Pierwsza warstwa 30 s,następne po 40 s

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Byłam dzisiaj w Indigo.Wąchałam tą oliwkę do skórek Raspberry Love ....cudny zapach !Dostałam próbkę kremu do rąk o tym zapachu.Nastepna oliwka będzie właśnie ta!Chciałbym mieć perfumy o tym zapachu 😍

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Edit
To był balsam do ciała

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
to kup sobie mgiełkę do pomieszczeń o tym zapachu
http://www.indigo-nails.com/pl,a1581...erry-love.html

Cytat:
Napisane przez beautyfreak999 Pokaż wiadomość
eevone mam Hot Rod Red. Kupiłam na ebayu, sprzedawca ma bardzo dużo komentarzy, praktycznie same pozytywne. Tak jak napisałam wyżej- produkt wygląda na oryginalny
Nie wiem czemu na wstępie przygody z hybrydami taki pech. Nie chce mi się bawić w odsyłanie tego. Przesyłka mnie wyniesie prawie tyle samo co zapłaciłam za lakier.
Dlatego zastanawiam się czy może jakoś da się to odratować.
Może dodać trochę acetonu do środka?
Jak miałam nieco zaschnięty lakier to dodawałam zmywacza i było OK. Ale nie wiem czy z hybrydami tak można...
są rozcieńczacze do hybryd. E-Urszula pisała o nich w pierwszej lub drugiej części watku.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Wymieszaj w pralce. Na wirowanie, wsród ciuchów, mogą być brudne lakier poowijany i zabezpieczony. Kilka minut intensywnego wirowania powinno go ożywić. Jeśli to nie pomoże, to już nic nie pomoże.
Nie ryzykowałabym ani potłuczenia buteleczki ani tego co stanie się z lakierem. Rozmawiałam z instruktorami MM i oni nawet nie dopuszczają stawiania buteleczki dnem do góry. Trzeba delikatnie rolować 2 minuty.

Cytat:
Napisane przez samantagrey Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, to kiedyś czuszka o tym sposobie właśnie pisała i jej pomoglo 😊
To nie ja
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora