Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-29, 09:40   #318
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Mój ma jutro urodziny, ale kupiłam mu dwie koszulki polo w abercombie i to takie jakie mu się podobają a nie mi, więc myślę, że będzie zadowolony

Mój by się cieszył tylko zamiast jacka danielsa to szampana i to dla mnie, bo on za bardzo nie pije

Oktawia nie nakręcaj się tak negatywnie. W złości człowiek myśli tylko o wszystkim złym, ale na pewno Twój mąż ma dużo zalet. Skoro wzięliście ślub na pewno się kochacie. Pogadajcie szczerze może powinniście jednak dalej od rodziców zamieszkać. Może on ze względu na Ciebie zgodził się, żebyście u Twoich mieszkali, ale podświadomie go to irytuje. My mamy obydwoje rodziców ok 10-20 min. samochodem od nas i to jest idealne rozwiązanie.
My mamy obydwoje pracę kilometr czy 1,5 od domu. Ciężko się tak wyprowadzić, tu wszystko jest na miejscu i blisko. Poza tym w naszej miejscowości już się rozglądałam za mieszkaniami i lipa straszna, nikt nie sprzedaje, nie wynajmuje
Ale będę myśleć jeszcze o tym...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora