Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odrestaurowanie drzwi wewnętrznych,proszę o rady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-01, 16:02   #1
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404

Odrestaurowanie drzwi wewnętrznych,proszę o rady


Cześć dziewczyny. Ostatnio podczas większych porządków,obiłam odkurzaczem drzwi łazienkowe i zrobiło się wgniecenie. Nie pytajcie się jak,sama byłam w szoku,bo te drzwi i tak dużo już wytrzymały. Myślałam,że odbicie się od nich odkurzacza jakoś na nie za bardzo nie wpłynie. No,ale jednak jest te widoczne wgniecenie. Od razu zaczęłam rozglądać się za nowym skrzydłem drzwiowym,ale zastanawiam się,czy warto. Może któraś z was dawała nowe życie swoim drzwiom? Moje mieszkanie jest biało-miętowe z pastelowo-różowymi dodatkami,a na korytarzu ściany są perłowe (kolor i efekt perły). Najprościej byłoby kupić nowe,białe drzwi i po kłopocie. Ale może macie jakieś zdjęcia,lub jesteście w stanie opowiedzieć,czy odświeżałyście drzwi,jak to zrobiłyście,co wykorzystałyście. W sklepach mało jest drzwi,które mi się podoba. Uwielbiam styl prowansalski,a niestety z dobraniem drzwi w takim stylu jest problem,bo najczęściej wszystkie drzwi są takie same w sklepach,tylko mają miliony kolorów.
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując