Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak schudnac po cesarce
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-29, 20:55   #25
ARTystka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 44
Dot.: Jak schudnac po cesarce

masz rację Violette_24, ze wszystko zależy od zdrowia, uwarunkowań genetycznych i w ogóle różnych czynników ... jasne, ze tak ... nie zazdroszę nikomu leżenia przez całą a nawet przez pół ciąży, ale czasami się tak dzieje i nic na to nie poradzimy, wiadomo, ze każda z nas chce mieć zdrowego maluszka dlatego ja nikogo nie krytykuje i nie oceniam .... to jest indywidualna sprawa każdej z nas ile sobie przytyje, tylko chciałam zaznaczyć, że ileś tam procent dziewczyn nie mając problemów zdrowotnych tak celebruje swój odmienny stan, że pózniej budzą sie dopiero z nadprogramowymi kilogramami, których tak naprawdę nie chcą, które w niczym nie pomagają i które powodują to, że czujemy się brzydkie, zaniedbane a wiadomo, że każda z nas chce być sliczną mamusią ja przytyłam troszkę ponad 5kg z 5,5 może ... moja córeczka ważyła 2300g i była okazem zdrowia, teraz też jest oprócz jakiś tam przedszkolnych infekcji i dlatego miło wspominam czas kiedy byłam w ciąży bo nie czułam sie jak wielka ciężarówka która nie ma na nic siły jak kogos uraziłam to z góry przepraszam, pozdrowionka dla was dziewczyny
ARTystka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując