Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - GALERIA pazurków hybrydowych- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-13, 16:37   #1751
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: GALERIA pazurków hybrydowych- cz.2

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
Chiken jaka precezja przy skórkach
Dzięki! stosuję metodę Emki, czyli po rozprowadzeniu lakieru na większości paznokcia wracam do skórek i przejeżdżam pędzelkiem w coś na kształt U, gdzie dolna część U jest środkiem paznokcia przy skórkach. Czyli zaczynam odwrotnie do kierunku malowania paznokcia. Nie musi (i nie jest w moim przypadku ) to jeden płynny ruch, bo czasem mi coś poleci krzywo. I w sumie w trakcie malowania pierwszych warstw często nie zanosi się na to, że ostatecznie będzie równo

Cytat:
Napisane przez ArletteQuinn Pokaż wiadomość
Dzisiejsze wymęczone: estetiq 50, NN Sensual Venus i pyłki holo z aliexpress (wymieszany czarny z fioletowym, pół na pół)
Oj jak fajnie, że wkleiłaś fotki. Za jakiś czas wrócisz do nich i porównasz, ocenisz postępy ja nie umiem malować prostych kresek, raz próbowałam i do niczego się to nie nadawało. Ale kusi mnie, żeby poćwiczyć.
Kolory świetne. Co masz ze skórkami? Piłowalaś hybrydę i za mocno przejechałaś pilnikiem, czy jakaś alergia? Polecam natłuszczanie, ja mam alergię na dłoniach i jeśli co najmniej 3-4 razy dziennie nie natłuszczę ich, to jest źle
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora