Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - problem z paznokciami/zniszczone paznokcie- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-23, 21:58   #77
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: problem z paznokciami/zniszczone paznokcie- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co polecicie na rozdwajające się paznokcie?
Zwykle nosiłam tylko delikatny French, ale od jakiegoś czasu okropnie rozdwajają mi się paznokcie zwłaszcza jeśli są pomalowane (nawet odżywką), po prostu lakier/odżywka schodzi razem z paznokciem, czasem do połowy płytki. Nie maluję, chciałabym najpierw dojść do ładu.

Paznokcie mam bardzo twarde, nie są jakoś bardzo łamliwe. Nie ogryzam, skracam szklanym pilnikiem i tyle. Do niedawna nie wymagały jakieś pielęgnacji.

Aktualny "dobry" stan wygląda tak i ponad to nie mogę wyjść.
masz przecudne paznokcie tak, naprawdę! pomimo rozdwajania zazdroszczę ci ich bo mają piękną długą płytkę (różowa część), śliczne białe końcówki, takie "równe" no i są pięknie zaróżowione (moje są sinawe )

nie polecę żadnych lakierowych odżywek, bo można ich testować dziesiątki i mieć wciąż ten sam problem, co zapewne wie większość z nas, bo gdyby była jakaś jedna cudowna to wszyscy mieliby zdrowe paznokcie nie stosuj broń Boże Eveline...

od siebie polecę zakupienie masełka do paznokci "2x5 balsam do paznokci Herba Studio) i codziennie, regularne jego wcieranie (2-3 razy dziennie) [dostępny w aptekach np Dbam o zdrowie, w drogerii Natura i w sklepach zielarskich]. używanie dobrego kremu, SZKLANEGO PILNIKA i piłowanie w jedną stronę [najlepszy jest Ewa Schmitt z Rossmana], smarowanie paznokci i skórek na noc maścią z wit A (ok 4 zł a w aptece), zdrowsze odżywianie, wcieranie nierafinowanego olejku np avocado. i przede wszystkim cierpliwość, systematyczność, efekty czasem przychodzą po miesiącu, ale warto

polecę ci też w nudne wieczory czytanie tego wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=68893, ja jestem gdzieś na 20 stronie, to kopalnia cennych rad no i niektórzy dzielą się swoimi efektami
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując