Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-19, 10:20   #454
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

miałam permanentny, więc nie boję się siniaczków i takich tam, ale jak widzę niektóre usta po tuningu to odechciewa mi sie od razu
to prawda

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Restylane i ja miałam, dobry i baardzo trwały kwas, chyba najtrwalszy, ja pierwsze ostrzyknięcie pamietam miałam Restylane Perlane, to kwas który zazwyczaj daje się w bruzdy więc on musi być twardy ale tez i w usta można, to chyba temu mi się tyle trzymaja
tak mi właśnie doktorek tłumaczył

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
czyli nie dawać roioć w kontur, czy co mówić jak się zdecyduję i fundusze znajdę?
trochę dawać a najlepiej iść ze zdjęciem jakie się chce i mówić, że nie chcesz glonojada
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora