Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-19, 10:39   #475
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Przeczytałam srakę .
Mnie bolało ale ja się boję igieł

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------



Większość lekarzy wali namiętnie najwiecej kwasu w kontur i stąd ten efekt glonojada, sama taki miałam ale na szczęście to zeszło..
Boję się igieł Co ciekawe, mam gdzieś jak mi pobierają krew, gapię się jak ją zasysa do strzykawki, bo mi się kolor podoba, ale jak ma mi ktoś coś wstrzykiwać to: "Halina mam zawał"

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mnie nie boli, zresztą i tak smarują maścią znieczulającą. Zależy jak reagujesz na igły, bo czasami sam widok już boli Ja mam wysoki próg bólu i sam lekarz był zdziwiony i przy ustach i przy lwiej, że nawet w momencie ukłucia nawet nie drgnęłam
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
dokładnie, nawet nie spojrzą jak usta się układają jak reagują i biorą najlżejszy kwas i dawaj... mój doktorek najpierw ze mną rozmawia i mi się przypatruje jak podczas gadania układają mi się usta i co trzeba zrobić żeby wyrównać, polecił mi też kroplę botoksu koło nosa, bo podobno marszczę tą stronę i wtedy usta idą niby w bok no i oczywiście polecił Restylane a nie Princesse, bo niby jest bardziej gęsty i dłużej trzyma dlatego warto znaleźć kogoś kto się na tym zna. A już nie rozumiem kobiet, które idą do kosmetyczki robić botoks, kwas czy nici
Ja przeczytałam gdzieś o pewnej świetnej Pani dr. i ona ma podobne podejście do tego opisywanego przez Ciebie Trzeba znaleźć kogoś dobrego, bo łatwo jest spartaczyć i później czekać aż się to dziadostwo wchłonie chodząc z twardym kaczym dziobem
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora