Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-15, 11:34   #3826
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość


Słyszałam o tym patencie tylko, ze ja juz z 10 lat nie miałam z tym problemu, a dzisiaj nie wiem czy wytrzymam, na szczęście zaraz będziemy

Oooo jak to fajnie wygląda
Może na jakis się skuszę, co prawda mam kilka kremowym rozświetlaczy ( Mac,smashbox, Nars i 2 Revlony) ale może akurat jakiś kolorek ciekawy będzie

A dla kogo shopping
Ja miałam ochotę na lody te na h, bo są w promo w Kauflandzie za 12 zł, ale jakoś się wybrać nie mogę

Wiesz co chyba najlepsze z tych 4 wiadomo różne się trafiają ( tzn ja nie mam problemu z dieslem akurat, ale mam z 5 par tylko) z wranglera np zawsze byłam zadowolona, ale jedne granatowe z wyższym stanem po przekrecaly mi się w szwach
Lewis Curve mi się wyciągnęły strasznie. Ale to takie pojedyncze pary, generalnie jestem zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------


Jaki masz nick

Dobra nie wiem o co chodzi

Co to są rzęsy w konsystencji mascary?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja najbardziej chyba z Lee jestem zadowolona, z Wranglerami miałam ze 3 lata przerwy, ale kupiłam teraz dwie pary i jestem zadowolona. Na levisy tez nie narzekam, też lubię.
Ale jak polecasz Diesel to się rozejrzę. Najwcześniej za pół roku, bo teraz kupiłam 3 pary spodni, z tego jedne jeszcze leżą z metką

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość

zdrówka
Dzięki
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując