Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TWARZ I OCZY - operacje twarzy, oczu (powiek), policzków itd.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-21, 19:33   #26
Louise
Przyczajenie
 
Avatar Louise
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: zagranica
Wiadomości: 17
GG do Louise
Dot.: Re: odzyskać twarz

Witam.
Ja miałam rok temu operację związaną z asymetrią twarzy. Konkretnie było to podciągnięcie kącika ust (z wykorzystaniem mięśnia skroniowego). Obiecywałam sobie bardzo wiele po tej operacji, ale niestety minął rok, a u mnie nie dość, że kącik ust powrócił do swojego stanu sprzed operacji, to dodatkowo polik, na którym wykonywana była opercja do dzis jest znacznie grubszy i wyglądam jakbym była spuchnięta od bolącego zęba.
Najgorsze jest to, ze chirurg nie chce mi tego poprawić. Obawiam się, że po prostu już nie da się odwrócić tego co zostało w tym moim poliku namieszne, a lekarz nie chce mi o tym powiedzieć i twierdzi, że wszystko się ułoży.
Bardzo się nacierpiałam przy tej operacji, praktycznie przez pół roku nie wychodziłam z domu, a efekt jest żaden. Teraz byłabym szczęsliwa gdyby przeprowadzono mi operację, która przywróciłaby moją twarz do stanu sprzed tej nieszczęsnej operacji plastycznej.
Ku przestrodze.
Pozdrawiam
Louise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując