Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TWARZ I OCZY - operacje twarzy, oczu (powiek), policzków itd.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-23, 23:28   #8
mmq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 81
Re: odzyskać twarz

Mam podobny problem jak kolezanka w wieku ok. 20 lat (teraz mam 24) zaczely mi sie zapadac policzki, twarz w dolnej czesci stala sie zdecydowanie węzsza co spowodowalo znaczne podkreslenie kosci policzkowych ktore sa teraz strzasznie wystajace i ogolnie wygladam jakbym byl na jakiejs diecie odchudzajacej a podkreslam iz nie przechodzilem zadnej choroby a moja waga jest ok 10kg wyzsza niz w momencie kiedy moja twarz byla równiutka i wszystko bylo ok - bardzo chcialbym aby bylo tak jak kiedys ale roznica jest naprawde duza - zastanawialem sie nad aparatem ortodontycznym ktory rozszerzylby łuk zebowy a zwlaszcza przesunolby 6 i 7 ale koszt tego jest dosyc wysoki (ok 5 tys) a efekt moglby byc niezauwazalny. Ogólnie mam wrazenie ze zmniejszyla sie ilosc jakiej takanki w okolicach zebow 6 ,7 i dlatego wystepuje taki efek zapadniecia. Jesli jest to mozliwe mogłby Pan przynajmniej orientacyjnie podac koszt zabiegu który spowodowalby cofniecie tego procederu i czy bylby on trwaly.
Dziekuje i pozdrawiam.
mmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując