Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-01, 10:21   #430
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
A, smażona cebulka. Miałam kiedyś fazę i dodawałam ją do każdej zupy. Smak poprawia na lepsze to fakt
A co do włosów Cheryl to piękne bo doczepiane Nawet zbojkotowali jej reklamę Loreal, że niby szampon jej takie cuda robi. Jaaasne. Clip in lub zwykłe przedłużanie i każda z nas miałaby włosy jak z reklamy.




O ładny odcień a co najlepsze Palette poprawili skład więc jest już mniej inwazyjna.
teraz coś wypadałoby wykombinować na weekend

jakby każdą z nas tak wystylizowali i uczesali to podejrzewam ze byłybyśmy jeszcze piękniejsze

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
mój cały czas szama jeszcze butle a ma już prawie 2 lata, ale ja mam gorszy problem..nie moge go odzwyczaić od WÓZKA(na noc usypiam go we wózku a potem przekładam do łóżeczka jak zaśnie) to jest strasze bo nie moge go inaczej uspac a jak mu czasem na noc schowam gdzieś wózek to jest nieraz ponad 6 h płaczu i w końcu ulegam, nie wiem co mam robić...


oj robisz smaka na truskawki ja jakies 2 mies temu kupiłam takie piekne z wyglądu a w smaku to ... wg smaku nie miały



ja tu sie tyle styłam a wy o smakołykach wg nie wiem co sie ze mna dzieje.. może w ciąży jestem albo coś



piekne

podoba mi się ta wiśnia, chciałabym raz w życiu mieć coś takiego na głowie



to są doczepiane?? woow nie powiedziałabym

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

co tu tak cicho o tej porze? aby na pewno żyjecie jeszcze?
no to masz przechlapane
odzwyczaić teraz będzie baaardzo trudno

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Na ostatnim zdjęciu ma boski kolor!

A ja już mam mega odrost i zastanawiam się jaką farbę teraz sobie kupić... Miałam kupić coś dzisiaj, ale się zrunowałam finansowo na ciastolinę dla mojej bratanicy. Ale te wszystkie dziecięce zabawki są drogie!


Chyba dam jeszcze jedną szansę farbom revii... Tylko na kolor nie mogę się zdecydować
ten fiolet mnie nadal intryguje
a zabawki sa potwornie drogie to fakt

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez marcysia2686 Pokaż wiadomość
casting jasny brąz trzymany na włosach dłużej niż 20min
swietny kolor
ja po castingu nie miałam takich błyszczących włosów :/
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora