Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-22, 11:38   #4998
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
oo fajny temat, lubię fantastykę wiedźmina nie czytałam ale planuję

a mieszkanie wynająć

gratuluję ja to bym się Tżta najpierw musiała doczekać xD
ja właśnie nie lubię wybrałam sobie by "poszerzać horyzonty" -potem żałowałam, teraz znowu nie -normalnie kocham i nienawidzę

Fajnie, och jak ja nie lubię szukać mieszkania ale trzeba, czasem trzeba

Doczekasz
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
ach ta męska logika
a tak jeszcze z czystej ciekawości - jaki to Volkswagen? Mój Tż jezdzi VW Golfem 4 (chyba, matko nawet nie pamiętam jaki to tam ma numerek ) i jak dla mnie autko ok
Mieliśmy golfa 4 jakos dwa lata temu, teraz TŻ chce golfa 5. Ale ja nie moge przeżyć bumera, a golfy mi się źle kojarzą -poza tym wszyscy mają golfy bez urazy oczywiście
Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
ludzie się zmieniają niestety towarzystwo w szczególności ma na to wpływ, Nie ładnie z jej strony, że się nie odezwała nawet
No, mi przykro było strasznie. Ale trudno się mówi i żyje dalej.
Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, nie było mnie z Wami kilka dni, bo ktoś mi zrobił bardzo niemiły numer. Mianowicie włamał mi się na konto i pousuwał wszystkie moje recenzje i posty Do tego dostałam za to BANA. Zmieniłam już sobie hasło na nowe i mam nadzieję, że to się więcej nie powtórzy. Teraz muszę od nowa pisać recenzje, bo widzę, że posty zostały na szczęście przywrócone przez moderatorów. W każdym bądź razie nadal jestem z Wami i nie farbuję. Minęły mi już ponad 2 miechy i mam dość ładny odrościk, a nie używam żadnych dopalaczy. Zdjęcia nie wstawiam, bo i tak nie widać różnicy, kolory się ładnie zgrywają i kto nie wie, że mam farbowane to myśli, że to całe maje.
No cuda na kiju
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora