Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - cera mocno trądzikowa podkład/pielęgnacja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-28, 20:36   #11
fioletowooka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 36
Dot.: cera mocno trądzikowa podkład/pielęgnacja

Dziękuję za odzew

Co do mojej diety to jem "czysto" moje posiłki opierają się na warzywach,owocach,mięsie, rybach i zdrowych tłuszczach. Pije dużo wody, zielonej herbaty, ostatnio też miętę i rumianek Nie jem czekolad,ciastek oraz niczego co zawiera gluten. Jem okazjonalnie nabiał.
Moje grzeszki to kakao(surowe) czasami no i chili

Moje pytania:
1. Czym różni się podkład mineralny od zwykłego?
2. Co myślicie o podkładzie LOreal True Match Foundation?
3. Czy taka pielęgnacja będzie dobra:
'rano np ten żel aloesowy
'delikatny makijaż [jak wychodzę] np tym podkładem z affinitone
'jak wracam do domu to zzmywam tym płynem micelarnym makijaż
'myję buzie znowu tym żelem aloesowym
'na noc leki od dermatolog
?
Myślałam jeszcze nad jakimś delikatnym żelem do mycia typowo dla dzieci no i znajoma mówiła, że pomógł jej żel do higieny intymnej Co myślicie?
4. Czym nawilżać buzię(jakiś konkretny produkt?)jak ją przesuszę tymi lekami-głównie mam na myśli ten izotziaja bo wysusza mi te podskórne gule ale zostawia brzydkie suche skórki i nie wiem co zrobić z nimi. Wcześniej robiłam peeling żeby je usunąć, ale skoro piszecie, żeby tak nie robić to już nie będę


dziękuję za odpowiedzi

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Dziękuję za odzew

Co do mojej diety to jem "czysto" moje posiłki opierają się na warzywach,owocach,mięsie, rybach i zdrowych tłuszczach. Pije dużo wody, zielonej herbaty, ostatnio też miętę i rumianek Nie jem czekolad,ciastek oraz niczego co zawiera gluten. Jem okazjonalnie nabiał.
Moje grzeszki to kakao(surowe) czasami no i chili

Moje pytania:
1. Czym różni się podkład mineralny od zwykłego?
2. Co myślicie o podkładzie LOreal True Match Foundation?
3. Czy taka pielęgnacja będzie dobra:
'rano np ten żel aloesowy
'delikatny makijaż [jak wychodzę] np tym podkładem z affinitone
'jak wracam do domu to zzmywam tym płynem micelarnym makijaż
'myję buzie znowu tym żelem aloesowym
'na noc leki od dermatolog
?
Myślałam jeszcze nad jakimś delikatnym żelem do mycia typowo dla dzieci no i znajoma mówiła, że pomógł jej żel do higieny intymnej Co myślicie?
4. Czym nawilżać buzię(jakiś konkretny produkt?)jak ją przesuszę tymi lekami-głównie mam na myśli ten izotziaja bo wysusza mi te podskórne gule ale zostawia brzydkie suche skórki i nie wiem co zrobić z nimi. Wcześniej robiłam peeling żeby je usunąć, ale skoro piszecie, żeby tak nie robić to już nie będę


dziękuję za odpowiedzi
fioletowooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując