Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-15, 15:43   #2888
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zawsze warto testować jak się układają relacje na linii producent - potencjalny klient
Do producenta już napisałam W między czasie znalazłam skład w internecie, jeśli dostanę jakąś odpowiedź to porównam czy to na pewno to samo.

Serum z kwasem hialuronowym
Aqua, Glycerin, Hydrolized Rhizobian Gum (and) Acacia Senegal Gum, Vitis Vinifera Leaf Extract, Hydrolized Collagen, Sodium Hialuronate, Hydrolyzed Wheat Protein PVP Crosspolymer (and) Aqua, Elastin, Methylchloroisothiazolino ne (and) Methylisothiazolinone, DMDM Hydantoin, Carbomer, Triethanolamine

Regenerująca kuracja do twarzy z witaminą C

Aqua, Ascorbic Acid, Glycerin, Aqua (and) Butylene Glycol (and) Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract (and) Silybum marianum (Lady’s Thistle) Extract (and) Camellia sinesis Extract (and) Hydrolyzed Wheat Protein, Citrus Aurantium Extract, Arbutin, Sodium Hyaluronate, Carboxymethylcellulose, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne (and) Methyllisothiazolinone

Intensywna kuracja do twarzy z nanopeptydami i komórkami macierzystymi
Aqua, Glycerin, Panax Ginseng Root Extract, Panthenol, Glycerin (and) Aqua (and) Camellia Sinesis Callus Culture Extract, Methylchloroisothiazolino ne (and) Methyllisothiazolinone, Decarboxy Carnosine HCl, Sodium Hialuronate, DMDM Hydantoin, Carbomer, Triethanolamine

Składy pochodzą ze strony superkoszyk .pl, jednak Wizaż nie chce mi przyjąć tutaj ich linków.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.

Edytowane przez zapaałka
Czas edycji: 2015-07-16 o 21:23
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora